קורס פרמקלצ'ר בתל אביב

"בעוד שהבעיות של העולם שלנו נהיות מורכבות יותר ויותר, הפתרונות פשוטים בצורה מבישה"
- ביל מוליסון, אחד ממפתחי ומייסדי הפרמקלצ'ר

קורס הפרמקלצ'ר בתל באביב בהנחיית ברק בן חנן מתקיים בשכונת מעוז אביב ובמרכז האקולוגי העירוני עץבעיר. הקורס כולל גם סיורים והתנסויות במרחבים ופרויקטים חברתיים, קהילתיים ואקולוגיים מרתקים ברחבי גוש דן ומעבר לו.

הפעילות עברה לפעול תחת המותג החדש שלנו- הגנרטור לצמיחה מקומית- ראו פרטים על הקורס הקרוב בדף זה


לשאלות ובירורים אנא צרו קשר עם ברק
בטלפון 052-3216068 או במייל: barshoshan@gmail.com

17352545_601280420062458_1492767633315005810_n

 

לשאלות ובירורים אנא צרו קשר עם ברק
בטלפון 052-3216068 או במייל: barshoshan@gmail.com

 

3 תגובות על הפוסט “קורס פרמקלצ'ר בתל אביב

 1. שלום לכם,
  כה לחי לכם , משאתם עושים הוא מאד מוערך מנקודת המבט שלי. אני יודעת שיש צורת שיתוף וחיים בחו"ל וזה מאד מוצלח. ראיתי תוכניות TV, וזה מבורך מאד.
  מאחר ואני לא יכולה לשלם סכום הנ"ל . האם יש אפשרות לקורסים או השתלמויות קצרות יותר. כמו קורס/השתלמות על גינון בקירות ואיך ליישם בביתנו. האמת שכל הנושאים הם באים רק לעזור לנו ביום יום. אשמח לתשובה. ושוב הרבה הצלחה.

  • שלום גבריאלה,

   תודה רבה על המחמאות:-) את מוזמנת ליצור עמי קשר, לפעמים אנו פותחים סיורים יום במהלך הקורסים שלנו או בנפרד. הטלפון שלי 052-3216068.
   אני מאמין שככל שיעבור הזמן נוכל לייצב גם סיורים, קורסים וסדנאות קצרות יותר. כרגע אנו מתמקדים בקורסים ותוכניות הליבה שמהווים את השלד של בית הספר שאנו מקימים.
   יום טוב,
   ברק

 2. כבוגר הקורס מ2013, אני מרגיש רצון לציין כמה שההכשרה בדרך היער היוותה נקודת מפנה בחיי ופתחה את העיניים שלי לשלל ההזדמנויות שפתוחות בפנינו כבני אדם, אזרחים, אחים ואחיות, אבות ואמהות לקחת חלק פעיל ומעשי באתגרים שצפויים רק להתעצם. הקורס לא רק נוגע בטכניקות לעיצוב מערכות אקולוגיות ובנושאי קיימות, אלא הוא פותח את הדרך לאורח חיים שמאפשר שפע אמיתי במובן העמוק של המילה.

  אז, במובן העמוק של המילה….תודה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>